Zwycięstwo w Olimpiadzie Sportowej 06.06

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » Zwycięstwo w Olimpiadzie Sportowej 06.06

Zwycięstwo przedszkolaków w XX Olimpiadzie Sportowej

Dnia 6 czerwca sześcioosobowa drużyna starszaków wywalczyła w Gimnazjum nr 2 na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej I miejsce. Skład zwycięskiej drużyny i ich indywidualne konkurencje olimpijskie przedstawiały się następująco:

Adamczyk Bartłomiej – „Slalom z piramidą”

Bartczak Martyna – „Chodzenie na szczudłach”

Cojg Alicja – „Bieg z jajkiem”

Kamczyk Jakub – „Bieg z przeszkodami”

Sówka Natalia – „Rzut do kręgli”

Szypuła Jakub – „Wyścig z piłką”

wychowawczyni: Beata Jończyk – „Chodzenie na szczudłach”

Konkurencją dla całej drużyny był „Bieg z taczkami”.

Dzieci w napięciu oczekiwały ogłoszenia wyników przez jury i gdy usłyszały, że „Czwórka” zwyciężyła, to od razu wskoczyły na najwyższy stopień podium - radości, okrzykom i uściskom nie było końca. Naczelnik Wydziału Edukacji p. Ludwika Kłosińska oraz Kierownik Referatu ds. Oświaty p. Aleksandra Dembowy wręczyły przedszkolakom złote medale i puchar za zajęcie I miejsca oraz liczne upominki. Składamy całej drużynie wielkie gratulacje! Jesteśmy z was dumni!