Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Galeria » Szkoła » 2016/2017 » Czerwiec » Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła się o godz.9.15 występem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy V i zespół Gama. Swoją obecnością zaszczycili nas radna p. Helena Osińska, przewodniczący Rady Rodziców p. Sebastian Kowalski, ks. wikary Bogusław Noworyta.  Na uroczystości obecnych było wielu rodziców dumnych ze swoich dzieci. Pani Dyrektor z wychowawcami klas wręczyła uczniom nagrody książkowe za szczególne osiągnięcia w nauce, wysokie osiągnięcia szachowe, sportowe. Wyróżnieni zostali uczniowie z wzorową frekwencją, oraz Ci, którzy aktywnie pomagali w pracy biblioteki szkolnej i Samorządzie Uczniowskim. Na zakończenie p. Dyrektor podziękowała Przyjaciołom Zespołu i zaangażowanym rodzicom pierwszego etapu edukacyjnego za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej placówce.

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Beata Lasok