Zajęcia 13.04.2016r.

O nas » Realizowane projekty » Młody strażak w ZSP nr 4  » Zajęcia 13.04.2016r.

Ostatnie zajęcia obfitowały w atrakcje i były jednymi z najbardziej ekscytujących. Uczniowie mieli okazję zapoznać się między innymi z budową i zastosowaniem uprzęży jak również prawidłową i bezpieczną techniką wchodzenia po drabinie z asekuracją jak również bez niej, przełamując przy tym lęk przed wysokością. Największe jednak emocje wywołał wjazd w koszu drabiną na wysokość ponad 20m! Z tej perspektywy wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Komentarze uczniów:

Zajęcia strażackie moim zdaniem są bardzo przydatne ponieważ, uczą nas jak mamy zachowywać się w różnych sytuacjach, np. jak jest pożar. Zawsze strażacy przygotowują coś ciekawego.

Nikola Kotowska, kl.6

Moim zdaniem zajęcia strażackie są bardzo ciekawe i zabawne. Można dowiedzieć się różnych ciekawych informacji. Jest wiele atrakcji. Umiemy już udzielać pierwszej pomoc, wchodzić po drabinie i wychodzić z lodu. Bardzo lubię te  zajęcia. Są one bardzo ciekawe i zabawne.

Agata Gregorowicz, kl.6

Moim zdaniem zajęcia strażackie są ciekawe, dużo się na nich można nauczyć i jest wiele ciekawych atrakcji. Wszyscy umiemy już udzielić pierwszej pomocy, gasić pożar itp. Wiemy jak postępować podczas pożaru. Bardzo cieszę się , że mogę uczestniczyć w tych zajęciach.

Aleksandra Michałek, kl.6

Moim zdaniem zajęcia strażackie są ciekawe i jest dużo fajnych atrakcji, np. nauka wchodzenia po drabinie. Można dowiedzieć się wielu rzeczy, o których wcześniej nie miało się pojęcia. Bardzo podobają mi się te zajęcia .

Paulina Wala, kl.6

PROJEKT "MŁODY STRAŻAK"