XIV Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » XIV Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności

XIV Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności za nami

W miniony weekend drużyna Wschodzących Gwiazd z PP 4 „Kołderkowe Szczudła bez Pudła” w składzie: Oliwia, Hania, Wiktoria, Tania, Madzia, Bartek, Krzyś i Piotruś wraz z trenerkami Beatą Jończyk i Mariolą Kozioł, wzięła udział w Wyzwaniu na Już oraz Wyzwaniu Drużynowym pt. „Fantastyczne opowieści”. Przedstawienie wywarło na ekspertach ogromne wrażenie – dzieci otrzymały same pozytywne opinie, natomiast wykonana przez nie książka z trójwymiarowymi oraz poruszającymi się, zaskakującymi elementami została doceniona i wyeksponowana na Wystawie Innowacji. Z racji tego, że poziom wiekowy Wschodzące Gwiazdy jest kategorią pozakonkursową, dzieci po swoim wyzwaniu zostały nagrodzone medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Udział w Olimpiadzie Kreatywności to również czas integracji, wspólnego świętowania i odpoczynku. Nasza drużyna skorzystała z warsztatów „Zabawy z kolorem” oraz „Zaopiekuj swoje kolce”, a także z licznych atrakcji, które proponuje Wrocław: ZOO, Hydropolis, Kolejkowo, Klockownia, Jump Hall, aguapark i inne. Wielkim wyróżnieniem i zaskoczeniem dla nas, trenerek, było uzyskanie nominacji w kategorii Trener Roku, którą zgłaszają Rodzice bądź członkowie drużyny,spełniając odpowiednie warunki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom olimpiady za wspólnie spędzone chwile oraz wsparcie i zaangażowanie.

Trenerki

Mariola Kozioł i Beata Jończyk