Wycieczka przedszkolaków do Miasteczka Twin Pigs 29.05

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2017/2018 » Wycieczka przedszkolaków do Miasteczka Twin Pigs 29.05

Dnia 29.05. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 4 wraz z wychowawcami wybrali się do Westernowego Parku Rozrywki Twin Pigs w Żorach. Na miejscu dzieci zostały oprowadzone po miasteczku i zaznajomione z atrakcjami, z których mogli korzystać. Każda grupa obrała inny kierunek zabaw i rozrywek. Wśród najciekawszych znalazły się: kino 5 D, Kula parowa – kino 360, Wulkan wspinaczkowy, Hydro atrakcje, Płukanie złota, Zwierzyniec, Strefa gier kreatywnych, Edukacyjny park linowy, Kolejka wąskotorowa i wiele innych. Niezapomnianych wrażeń dostarczył dzieciom przejazd karuzelą Gąsienicą oraz możliwość bezpośredniego obcowania z kózkami. W przerwach między kolejnymi atrakcjami dzieci miały możliwość zjedzenia 2 śniadania oraz ulubionej zupy pomidorowej.

Mariola Kozioł