Współpraca z PP 16

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » Współpraca z PP 16

Dnia 15.03.2019r. odwiedziliśmy naszych rówieśników z sąsiedztwa – przedszkolaków z grupy: Kotki, którzy uczęszczają do Publicznego Przedszkola nr 16. Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach językowo – plastycznych prowadzonych przez nauczycielkę Danutę Kuś, a przerywnikiem był wspólny poczęstunek – owoce z "Żółtego talerzyka": muffinki marchewkowe oraz soczki. Znaleźliśmy także czas na wspólną zabawę i nawiązanie bliższych relacji z rówieśnikami, po czym udaliśmy się w drogę powrotną do naszego przedszkola. Bardzo miło spędziliśmy czas i zaprosiliśmy dzieci z PP nr 16 do naszego przedszkola na kolejne wspólne spotkanie.

Grupa "Motylków" bawiła się z "Motylkami" z 16 prowadzonymi przez p. Honoratę Dragon.