Wspaniały musical w Teatrze Adama Mickiewicza w Cieszynie

Galeria » Szkoła » 2016/2017 » Maj » Wspaniały musical w Teatrze Adama Mickiewicza w Cieszynie

Wszyscy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 udali się 11 maja na spektakl musicalowy przygotowany przez Szkołę Tańca PeDeBe „Trafiłeś do złej dzielnicy”. Przedstawienie stanowiło luźną adaptację teatralną filmu „Rybki z ferajny”, w którym twórcy jako główne zadanie postawili sobie rozśmieszyć i wzruszyć  widza, przedstawiając fascynujący i barwny podwodny świat pełen intrygujących postaci. Spektakl rzeczywiście był niezwykły, szczególnie w zabytkowej sali Teatru Adama Mickiewicza. Po raz drugi uczniowie ZSP4 uczestniczyli w spektaklu PeDeBe, podziwiając taniec, muzykę, ekspresję wykonawców, wspaniałe kostiumy i scenografię. Oczarowani byli wszyscy, zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczniowie.

Przy okazji wyjazdu do teatru, korzystając z pięknej pogody, klasy poznały niezwykłe  Wzgórze Zamkowe z licznymi zabytkami, przekroczyły polsko-czeską granicę na moście przez Olzę.

Przejazd do Cieszyna został opłacony z funduszy Rady Rodziców.

Grażyna Malik