Wigilijka 22.12.2017

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2017/2018 » Wigilijka 22.12.2017

„Święta tuż, tuż...”

Kolejnym punktem przedszkolnej wigilijki był udział w jasełkach przygotowanych przez uczniów SP, oraz występ najstarszej grupy z pastorałką „Pierwsza gwiazdka”.
Z życzeniami Wesołych Świąt oraz gipsową ozdobą na choinkę, dzieci pełne wrażeń opuszczały przedszkole.

Składam również serdeczne podziękowanie p. Paulinie Jakubowskiej-Langrzyk za wykonanie wraz z grupą „Biedronek” gipsowych upominków dla dzieci.