Urodziny Kubusia Puchatka 30.10

Galeria » Przedszkole » GALERIA 2019/2020 » Urodziny Kubusia Puchatka 30.10

Dziś Kubusiu święto twoje,  wiec życzenia śle przedszkole!

Słowami rymowanki Publiczne Przedszkole nr 4 rozpoczęło kolejne już, corocznie obchodzone Urodziny Kubusia Puchatka. Wszyscy uczestnicy imprezy, czyli dzieci wraz z paniami, przebrani za bohaterów Stumilowego Lasu, pozowali do niezwykłych zdjęć. Następnie Przyjaciele Puchatka odwiedzili uczniów w klasach, by Ci mogli podziwiać bajkowy korowód z Kubusiem, Tygryskiem i Prosiaczkiem na czele. Swoją wycieczkę przedszkolaki zakończyły w grupie "Lisków", by wraz z solenizantem świętować jego urodziny. Najwięcej emocji wzbudził piętrowy tort marchewkowy z płonącymi petardami, który był znakiem do odśpiewania wspólnego, hucznego „Sto lat”. Wszystkie dzieci uściskały solenizanta, złożyły mu życzenia i wręczy laurki, wykonane przez każdą grupę indywidualnie. W dalszej części dzieci uczestniczyły w konkursach, tańcach, zabawach i śpiewach. Nie obyło się również bez przerwy na „małe co nieco”- nie mogło przecież zabraknąć pysznego miodku, marchewkowego soku Kubuś, owoców, tortu oraz, dzięki uprzejmości Rodzica, muffinek dyniowych. Po obiedzie, by zregenerować siły, starsze przedszkolaki oglądały na tablicy multimedialnej bajki o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Zabawę urodzinową dzieci zakończyły tanecznym krokiem do rytmicznej kubusiowej muzyki, a każde z nich, pełne wrażeń, poszło do domu z balonem. Impreza przedszkolna była udana i wszyscy z niecierpliwością oczekują kolejnych Urodzin Kubusia Puchatka!

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu imprezy!