Urodziny Kubusia Puchatka 29.10

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » Urodziny Kubusia Puchatka 29.10

Tradycją już stało się obchodzenie w październiku w Publicznym Przedszkolu nr 4 "Urodzin Kubusia Puchatka". Wszystkie grupy przedszkolne wraz z paniami przebrane za bohaterów Stumilowego Lasu, w dobrych nastrojach świętowały z solenizantem jego urodziny. Odśpiewały "Sto lat", złożyły Kubusiowi życzenia oraz wręczyły upominki. Atrakcji dla dzieci nie zabrakło - były konkursy, pląsy oraz liczne zabawy: „Ogonek Kłapouchego”, „Taniec z balonem”, „Przenieś hula – hop”. Dużo radości sprawiło dzieciom aktywne słuchanie bajki pt. „Przygoda Kubusia Puchatka” oraz zabawy z chustą Klanza. Aby nabrać sił na dalsze „brykanie” Kubuś zaprosił dzieci na „małe co nieco”- nie mogło więc zabraknąć pysznego miodku oraz marchewkowego soku Kubuś. Przedszkolaki degustowały także upieczone przez rodziców muffinki oraz urodzinowy tort, jak również zerwane w ogrodzie owoce - winogrona. Zabawa urodzinowa zakończyła się wręczeniem dzieciom balów wypełnionych helem.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom: p. Jakubowskiej-Langrzyk, p. Oleksik oraz p. Sówka za upieczenie tortu, muffinek oraz przyniesienie owoców, a p. Justynie Typek za zakup baloników z helem dla przedszkolaków.