Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

O nas » Nasze oddziały » Klasa 2 » Klasa 1 » Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

25 października 2017 roku, będzie ważną datą dla uczniów klasy I ZSP4. W tym dniu, w obecności rodziców, rodzeństwa, dziadków i innych zaproszonych gości, stali się prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 4.

Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia od prawie dwóch miesięcy, recytowali, śpiewali i tańczyli. Przekonywali, że już wiele umieją, znają zasady grzecznościowe i zasady bezpieczeństwa, wiedzą co to znaczy „Polak mały”. Program przygotowany przez pierwszoklasistów uświetnił zespół wokalny Gama. Uczniowie pięknie prezentowali się w strojach galowych i mundurkach szkolnych. Po uroczystym ślubowaniu, dyrektor ZSP4 Czesława Socha pasowała tradycyjnie uczniów ogromnym ołówkiem, każdy otrzymał pamiątkowy akt pasowania.

Grażyna Malik