Szkolny Konkurs Recytatorski

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Marzec » Szkolny Konkurs Recytatorski

Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji , prozy oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci.   Do rywalizacji na najciekawszą interpretację wiersza i prozy  stanęły dzieci z klas IV-VII. Poziom konkursu był wysoki,  komisja miała ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze zwycięzców.  Recytacje uczestników zasługiwały na najwyższą pochwałę i były nagradzane gromkimi brawami. Komisja w składzie: p. Margot Matusiak, p. K. Mrowiec przesłuchała  11 recytatorów i wyłoniła laureatów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.  Laureaci  będą    reprezentowali  naszą szkołę   w  miejskim konkursie recytatorskim   organizowanym przez  SP 15   w Wodzisławiu Śląskim.  Życzymy im dalszych sukcesów.

LAUREACI:

I miejsce –  Julia Chrószcz -klasa V