Szkolny Dzień Sportu

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Czerwiec » Szkolny Dzień Sportu

Dnia 30 maja 2018 roku uczniowie przystąpili do rywalizacji sportowej w ramach tegorocznego Dnia Sportu Szkolnego. Uczniowie klas 4-6 mogli rywalizować w zabawach oraz w wyścigach rzędów o różnym stopniu zaawansowania.

Zmagania rozpoczęli uczniowie klasy VI i VII. Rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt i chłopców z każdej z klas.

Po rywalizacji klas starszych przyszedł czas na pojedynek uczniów klas IV-V, którzy rywalizowali ze sobą w różnorakich zabawach i wyścigach rzędów.

Uczniowie klas młodszych również mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w dowolnie wybranych próbach sprawnościowych.

W ramach realizowanego w naszej szkole programu wsparcia systemu żywienia "Żółty Talerz" dzieci otrzymały poczęstunek składający się z truskawek i soczków.

Dzień przebiegał w miłej atmosferze a radość na twarzach uczniów w takim dniu jak Dzień Sportu to sprawa najważniejsza.

Joanna Kubiak