Sukces naszych uczniów w II Miejskim Konkursie Programowania

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Kwiecień » Sukces naszych uczniów w II Miejskim Konkursie Programowania

16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się II Miejski Konkurs Programowania w Języku Scratch z Zastosowaniem Układu Arduino Uno.

Do konkursu przystąpiło 10 dwuosobowych drużyn, złożonych z uczniów klas IV i V wodzisławskich podstawówek. Konkurs składał się z 2 etapów. Etap pierwszy polegał na rozwiązaniu 4 zadań. Etap drugi to prezentacja programu, samodzielnie przygotowanego przed konkursem. Drużyna naszej szkoły w składzie: Dorian Kwiczala (klasa IVb) i Natalia Wolska (klasa IVb) zajęła II miejsce. Opiekunem uczniów była mgr Joanna Kubiak. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.