Sukces Julii Balińskiej z klasy VI

Galeria » Szkoła » 2018/2019 » Luty » Sukces Julii Balińskiej z klasy VI

Julia Balińska z klasy VI po fenomenalnej prezentacji zajęła zasłużone 1 miejsce w konkursie powiatowym z zakresu doradztwa zawodowego „W przyszłości zostanę…”. Organizatorem konkursu był Wydział Edukacji we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania umiejętności planowania własnej kariery zawodowej, rozpoznawania swoich mocnych i słabych stron, rozwijania wyobraźni i kreatywnego myślenia. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej wymarzony zawód i dokonanie autoprezentacji z uwzględnieniem uzasadnienia wyboru danego zawodu, jego charakterystyki, zalet, wad, możliwości zatrudnienia, a także ciekawostek o wybranym zawodzie. Oprócz Julii naszą szkołę reprezentowały także Julia Chrószcz oraz Aneta Henek z klasy VI, które zaprezentowały się bardzo dobrze.

Serdecznie gratulujemy!

Karol Mikółka