Sukces Aleksandry Łoś

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Maj » Sukces Aleksandry Łoś

Aleksandra Łoś z klasy V zajęła 3. miejsce w drugiej edycji powiatowego konkursu „W przyszłości zostanę…”. Organizatorem konkursu był Wydział Edukacji we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania umiejętności planowania własnej kariery zawodowej, rozpoznawania swoich mocnych i słabych stron, rozwijania wyobraźni i kreatywnego myślenia. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej wymarzony zawód i dokonanie autoprezentacji z uwzględnieniem uzasadnienia wyboru danego zawodu, jego charakterystyki, zalet, wad, możliwości zatrudnienia, a także ciekawostek o wybranym zawodzie. Oprócz Oli naszą szkołę reprezentowały także Aneta Henek i Natalia Jeszka z klasy V, które zaprezentowały się bardzo dobrze.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom!

Karol Mikółka