Spotkanie z Teatrem Iluzji "FORINI" 29.03.

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » Spotkanie z Teatrem Iluzji "FORINI" 29.03.

Każdy z nas chętnie przenosi się w świat  czarów i magii. Taką okazję miały również dzieci przedszkolne oraz klasy I i II podczas wizyty w przedszkolu iluzjonisty - p. Andrzeja Kandzia. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, mając nadzieję na "rozpracowanie" choćby jednej sztuczki. Chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami; a jeszcze na długo po pokazie opowiadały o nieprawdopodobnych czarach tj.  wyczarowanie białego, żywego króliczka lub ogromnego pluszaka - pieska z klocków.

Pokaz iluzji dla dzieci został sfinansowany ze środków własnych placówki.