Spotkanie z policjantem 19.09

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » Spotkanie z policjantem 19.09

W dniu 19.09.2016 r. naszych przedszkolaków odwiedzili wyjątkowi goście. Byli to st. asp. Cezary Koczy z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim wraz ze Sznupkiem - maskotką śląskiej policji. Podczas spotkania dzieci wysłuchały piosenki Sznupka opowiadającej o bezpieczeństwie na drodze. Spotkanie upływało w miłej i sympatycznej atmosferze. Nasi podopieczni otrzymali upominki – odblaskowe koniczynki, które nie tylko mają sprawiać, że dzieci będą nocą lepiej widoczne, ale również przypominać o wizycie policjantów. Dzięki takim odwiedzinom na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Na zakończenie dzieci podziękowały p. Cezaremu za poświęcony czas, wręczając mu laurkę.