Spotkanie z policjantami 27.09

Galeria » Przedszkole » 2017/2018 » Spotkanie z policjantami 27.09

„Pan Policjant porządku pilnuje, przechodniów na pasach kontroluje ….”

Po dzisiejszym spotkaniu z policjantami, przedszkolaki z PP 4 mogły w praktyce przekonać się, jak wygląda policjant na służbie, a także dowiedzieć się kilka ciekawostek nt specyfiki pracy policjanta drogowego oraz policjanta służb prewencyjnych. Pogadankę nt bezpieczeństwa na drodze przeprowadzili dla nas p. dzielnicowa Nicola Mazur oraz p. Piotr Jackowski. „Skrzaty” w podziękowaniu za przybycie, zaprezentowały wiersz, dedykowany wszystkim policjantom. Motocykl i radiowóz policyjny, zaparkowane na dziedzińcu placówki, okazały się być największą atrakcją dla dzieci. Każdy przedszkolak mógł zasiąść za kierownicami obu pojazdów. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów gościom, odblaskowych misiów dzieciom i wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom spotkania panom policjantom – a prywatnie rodzicom Eryka oraz Arlenki i Seweryna – p. Piotrowi Jackowskiemu oraz p. Wiesławowi Dryja.