Spotkanie z Mikołajem 06.12

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » Spotkanie z Mikołajem 06.12

„Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem...” taką piosenką przywitały, najbardziej wyczekiwanego gościa, wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 4. Jak zwykle Mikołaj nie zawiódł dzieci. Przybył z licznymi prezentami, dobrym słowem oraz uśmiechem dla każdego. Przedszkolaki poczęstowały Mikołaja mlekiem i pierniczkami, podarowały mu własnoręcznie przygotowaną laurkę z obrazkami oraz życzyły mu zdrowia i wytrwałości, by mógł do nich wrócić za rok. Każda grupa została obdarowana zabawkami, natomiast każdy Mały Mikołajek zabrał do domu upominek w postaci kalendarza z czekoladkami, książeczki oraz zawieszki odblaskowej. Podczas wspólnego świętowania, dzięki udziałowi w programie „Żółty talerzyk”, dzieci częstowały się owocami, naturalnymi sokami, jak również słodkościami. Spotkanie z Mikołajem zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami.