Spółdzielnia uczniowska

Działalność » Spółdzielnia uczniowska

Nasza Spółdzielnia została uhonorowana tytułem

"Ambasadora lokalnej społeczności".

W naszej szkole działa Spółdzielnia Uczniowska „DRUH”. Godziny otwarcia 7.50 i na każdej przerwie do godz.11.50. Sklepikiem opiekują się panie Margot Matusiak i Barbara Głód, jest to ich praca społeczna na rzecz szkoły. W tym roku szkolnym 2015/2016 w sklepiku sprzedają uczniowie klasy V i VI:

Nikola Kotowska  , Oliwia Ostrzołek,  Ania Zbieszczyk, Maciek Kowalski.

Spółdzielnia Uczniowska „DRUH” działająca w naszej Placówce jest zrzeszona w Wojewódzkiej Radzie Spółdzielni Uczniowskich w Katowicach.