Spółdzielnia uczniowska

Działalność » Spółdzielnia uczniowska

Nasza Spółdzielnia została uhonorowana tytułem

"Ambasadora lokalnej społeczności".

W naszej szkole działa Spółdzielnia Uczniowska „DRUH”. Godziny otwarcia 7.50 i na każdej przerwie do godz.11.45. Sklepikiem opiekuje się pani Margot Matusiak, jest to jej praca społeczna na rzecz szkoły. W tym roku szkolnym 2019/2020 w sklepiku sprzedają uczennice klasy VIa i VII:

Agata Pustuła, Magdalena Moskała, Aleksandra Łoś i Natalia Jeszka.

Spółdzielnia Uczniowska „DRUH” działająca w naszej Placówce jest zrzeszona w Wojewódzkiej Radzie Spółdzielni Uczniowskich w Katowicach.