Śmiało rozmawiamy dla dobra dzieci - podsumowanie

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » Śmiało rozmawiamy dla dobra dzieci - podsumowanie

Program „Śmiało rozmawiamy dla dobra dzieci” ma na celu poszerzenie wiedzy rodziców i nauczycieli na temat przyczyn, przebiegu i objawów chorób wieku przedszkolnego po to, aby szybko i w odpowiedni sposób zapobiegać ich rozprzestrzenianiu. Celem programu jest zbudowanie świadomości, że choroby wieku przedszkolnego nie wynikają z zaniedbań w domu czy przedszkolu, ale mogą przydarzyć się każdemu dziecku i nie powinny być tematem tabu.

WSZYSTKO TO ZE WSPARCIEM
KOGOŚ SZCZEGÓLNEGO...
ŚMIAŁKA.
BOHATERA OD ZADAŃ SPECJALNYCH!

TA PRZYJAZNA POSTAĆ ODGRYWA W PROGRAMIE WAŻNĄ
ROLĘ. ŚMIAŁEK JEST TOWARZYSZEM DZIECIĘCYCH
ZABAW, POMAGA W CHWILACH ZWĄTPIENIA CZY NIEPEWNOŚCI,
ROZWIEWA OBAWY DOTYCZĄCE ZDROWIA, ROZMÓW Z RODZICAMI
I WYCHOWAWCAMI ORAZ WIZYT U LEKARZA.

Rejestracja

W naszym przedszkolu w minionym tygodniu realizowaliśmy zajęcia z bohaterem Śmiałkiem. Poniżej zabawa "Szpital dla pluszaków" oraz rozdanie dyplomów za aktywny udział w programie.