Rozpoczęcie roku szkolnego

Galeria » Szkoła » 2018/2019 » Wrzesień » Rozpoczęcie roku szkolnego

Minęły słoneczne, upalne wakacje, czas wracać do szkoły, do nauki, przyjaciół i nauczycieli. 3 września w sali gimnastycznej ZSP4 spotkali się uczniowie klas II-VIII i najmłodsi, którzy zostali przyjęci do uczniowskiej rodziny - pierwszoklasiści. W tym uroczystym dniu towarzyszyli uczniom licznie zgromadzeni rodzice, zaproszeni goście: Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Szymczak, Radna Miejska Helena Osińska, Przyjaciele ZSP4 Zenon Polok, Aleksandra Polok-Kowalska i Sebastian Kowalski, Proboszcz Parafii Jedłownik Eugeniusz Króliczek. Wszystkich zebranych witała nowa dyrektor ZSP4 Margot Matusiak. W krótkim programie artystycznym, uczniowie przypomnieli o tragicznych losach Polski 1 września 1939 roku, życzyli bezpiecznej podróży przez cały rok szkolny.

Uczniowie klasy I zostali obdarowani przez przybyłych gości „Wodzisławską Tytą Pierwszaka”. Dyrektor Margot Matusiak i zaproszeni goście przekazali życzenia spokojnego, owocnego roku szkolnego, pełnego radości i sukcesów dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Grażyna Malik