Rozpoczęcie roku szkolnego

Galeria » Szkoła » 2019/2020 » Wrzesień » Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września w naszej szkole odbyło się UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO. Oficjalną część rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu  narodowego. Następnie dyrektor szkoły – Sławomir Kubica - przywitał uczniów, nauczycieli i rodziców, a szczególnie "pierwszaków".

W części artystycznej przypomniano  o rocznicy wybuchu II wojny światowej. A następnie uczniowie kl. IV w nowatorskiej formie artystycznej przedstawili obraz wymarzonej szkoły opartej na kreatywności i wzajemnej współpracy : ,,Szkoły, która jest czymś  więcej niż wyścigiem!

Uczniowie klasy I zostali obdarowani  „Wodzisławską Tytą Pierwszaka” ufundowaną przez UM w Wodzisławiu Śląskim. Na koniec dyrektor Sławomir Kubica oraz  zaproszony  gość- sekretarz UM p. Jacek Matyja  przekazali uczniom, rodzicom i nauczycielom  życzenia spokojnego, owocnego roku szkolnego, pełnego radości i sukcesów.

Alla Korniluk