Projekt kulinarny "Gotujemy razem w domu"

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2019/2020 » Projekt kulinarny "Gotujemy razem w domu"

Projekt kulinarny „Gotujemy razem w domu”

Podczas realizacji bloku tematycznego „Na wiejskim podwórku” przedszkolaki z grupy Biedronek podjęły się realizacji projektu kulinarnego pt. „Gotujemy razem w domu”. Do wykonania projektu niezbędne były: składniki do przygotowania potraw pochodzenia od-zwierzęcego (mleko, jajka, ser itp.), aparat fotograficzny lub telefon, a także nadzór oraz koordynacja prac jednego z rodziców. Zadaniem dziecka było przyrządzenie wraz z rodzicem swojej ulubionej potrawy oraz sfotografowanie jej i przesłanie do nauczyciela. Ilość potraw oraz wykonanych zdjęć została ograniczona do liczby 3.
Efektem pracy dzieci oraz ich rodziców jest prezentacja multimedialna składająca się z 9 kolaży, z których 2 pochodzą od p.Marioli i p.Roksany, a 7 od „Biedronek”.
Dziękuję bardzo za udział w projekcie oraz zaangażowanie Rodziców! Mam nadzieję, że była to niezwykła przygoda niezwykłych kucharzy, która stanie się początkiem kolejnych podróży kulinarnych

PREZENTACJA

Roksana Gawliczek