Projekt fotograficzny "Przyjaciel Przyrody"

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2019/2020 » Projekt fotograficzny "Przyjaciel Przyrody"

W trakcie realizacji bloku tematycznego "Na majowej łące" przedszkolaki z najmłodszej grupy miały do wykonania projekt pt. "Przyjaciele Przyrody". Do jego wykonania konieczne były: dobry humor, telefon lub aparat fotograficzny, oraz opiekun, który wybierze się z dziećmi na majowy spacer na łąkę, do parku lub lasu.

Podczas spaceru, zadaniem dzieci było znaleźć i sfotografować:

- trawę,

- drzewo,

- kwiatek polny,

- majowe zwierzątko (głównie owady),

- coś niezwykłego, co zachwyciło dziecko, lub je zaciekawiło podczas spaceru (również związanego z przyrodą).

Z tych 5 zdjęć rodzic wykonywał KOLAŻ za pomocą darmowej aplikacji i przesyłał je wychowawcy.

Efektem działań dzieci oraz ich opiekunów jest 26 prac, z których 2 pochodzą od p. Marioli i p. Roksany, a pozostałe 24 prace od 17 "Biedronek". Prace zostały wydrukowane i zebrane w formie albumu "Przyjaciel Przyrody"

KOLAŻE

DYPLOM

Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów, zdjęć, niezwykłych ujęć, a przede wszystkim zaangażowania dzieci i ich Rodziców. Dziękuję za udział, i mam nadzieję, że Państwu i dzieciom wykonanie zadania przyniosło wiele radości :-)