Pożegnanie starszaków 19.06

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » Pożegnanie starszaków 19.06

Pożegnania nadszedł czas…

Dnia 19.06.2017r. o godz. 16.00 pożegnaliśmy 22 przedszkolaków, którzy od września będą z dumą witać szkolne progi. Program artystyczny rozpoczęliśmy od Poloneza, który nadał spotkaniu uroczystego charakteru. Liczne wiersze, piosenki, gra na keyboardzie oraz taniec naszej laureatki Mistrzostw Polski uatrakcyjniły ten ważny dla starszaków dzień. Wspominaliśmy również sukcesy, jakie 5,6 latki osiągnęły w minionym roku szkolnym, m.in. Olimpiadę Kreatywności we Wrocławiu. Po występie starszaków, na scenie pojawiły się dzieci z młodszych grup, które pożegnały starszych kolegów wierszem i tańcem oraz wręczyły samodzielnie przygotowane upominki. Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor, która pogratulowała starszakom tak owocnego roku szkolnego, a rodzicom, tak utalentowanych dzieci. Życzyła również wielu sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym oraz udanych i bezpiecznych wakacji. By tradycji stało się zadość, p. dyrektor wraz z wychowawczynią wręczyły absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki. BĘDZIEMY ZA WAMI TĘSKNIĆ!!!