Pasowanie pierwszoklasistów ZSP4 w roku szkolnym 2020/2021

Galeria » Szkoła » 2020/2021 » Październik » Pasowanie pierwszoklasistów ZSP4 w roku szkolnym 2020/2021

„A teraz przed orłem,

który jest naszym godłem

złożycie przyrzeczenie.

Bo kto w naszym będzie gronie,

wśród pracy czy wśród zabawy,

musi pamiętać szkolne ustawy”.

Taki wiersz wysłuchali uczniowie klasy I przed ślubowaniem. Przygotowali program artystyczny, chcieli pokazać, że są już gotowi na to, aby być prawdziwymi uczniami ZSP4. Wiersze, piosenki i taniec zostały nagrodzone brawami przez kolegów z klasy II i III. Dyrektor ZSP4 Sławomir Kubica tradycyjnie pasował uczniów wielkim, czerwonym ołówkiem, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Dla pierwszoklasistów był to bardzo ważny, jedyny w swoim rodzaju dzień. Ze względu na sytuację zdrowotną, rodzice nie mogli brać udziału w uroczystości, ale mogą być dumni ze swoich dzieci. Życzymy uczniom klasy pierwszej radości i sukcesów w szkolnej edukacji.

Grażyna Malik