Pasowanie na starszaka/średniaka 17.10

Galeria » Przedszkole »  Archiwum 2018/2019 » Pasowanie na starszaka/średniaka 17.10

„Pasowanie” odbyło się w ZSP nr 4 dnia 17.10. Na uroczystość przybyli tłumnie Rodzice oraz gość specjalny Prezydent Miasta Mieczysław Kieca. Grupa średniaków i starszaków zgromadzona w sali gimnastycznej przedstawiła bogaty program artystyczny: były wiersze, inscenizowane piosenki, układ muzyczno – taneczny z instrumentami, przedstawienie teatralne oraz występ w wykonaniu sióstr Hani i Natalki, które tańczą w Mażoretkach. Niewątpliwą atrakcją było włączenie się Pana Prezydenta do piosenki: „Jesteśmy Polakami”, kiedy to wsiadł do pociągu jadącego przez całą Polskę wspólnie z przedszkolakami. Uroczystość zakończyliśmy pasowaniem przedszkolaków na starszaka i średniaka przez Pana Prezydenta oraz wręczeniem dyplomów przez Panią Dyrektor. Po części oficjalnej rozeszliśmy się do sal, gdzie czekał na nas słodki poczęstunek oraz upominki zakupione przez Radę Rodziców.

Składamy ogromne podziękowania Rodzicom za upieczone ciasta, zakupione artykuły spożywcze i dekoracyjne oraz za pomoc w przygotowaniu uroczystości.