Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Biedronek" 17.10

Galeria » Przedszkole »  2018/2019 » Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Biedronek" 17.10

Uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka" grupy Maluszków, miało miejsce dzisiaj, 17.10. Od samego rana emocje sięgały zenitu, gdyż dzieci, ubrane na galowo, oczekiwały przybycia swoich Rodziców. Program artystyczny zaprezentowany przez "Biedronki" zawierał piosenki "Kolorowe światła" oraz "The wheels on the bus", wierszyki a także taniec "Małe czerwone jabłuszko". Po części artystycznej, dzieci złożyły uroczystą przysięgę, by następnie z rąk p. Dyrektor Margot Matusiak przyjąć gratulacje, z rąk wychowawczyni - dyplom, a od przedstawicieli Rady Rodziców - upominki. Po części oficjalnej nastąpiła "imprezka" (jak nazwały ją przedszkolaki), podczas której wszyscy uczestnicy spotkania mogli poczęstować się ciastem oraz innymi smakołykami przygotowanymi przez Rodziców dzieci z naszej grupy. W czasie poczęstunku wychowawczyni grupy przygotowała dla Rodziców quiz nt życia przedszkola - zgromadzeni doskonale odpowiadali na pytania, za co zostali nagrodzeni .... biedronkami.

Uroczystość była wyjątkowa również dlatego, że życzenia dzieciom złożył Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego -Mieczysław Kieca.

Serdecznie dziękuję Państwu (Rodzicom) przede wszystkim za tak liczną obecność. Dziękuję za upieczenie ciast, ciasteczek, przyniesienie kubeczków, tacek, kawy itp., za pomoc w organizacji uroczystości oraz porządkowanie sali. Dziękuję również przedstawicielkom Rady Rodziców za zakupienie dzieciom upominków. Wspólnymi siłami zorganizowaliśmy naprawdę wyjątkową "imprezkę" :-)

wych. Mariola Kozioł

Filmik autorstwa p. Dominiki Lisowskiej