Pasowanie na Liska/Starszaka 14.10

Galeria » Przedszkole » GALERIA 2019/2020 » Pasowanie na Liska/Starszaka 14.10

„Dziś w przedszkolu było wielkie zamieszanie, bowiem dzieciaki miały swoje pasowanie”.

Przedszkolaki z grupy Lisków i Skrzatów oraz ich rodzice bardzo licznie zgromadzeni w sali gimnastycznej uczestniczyli w pięknej uroczystości „Pasowania na starszaka / Liska”. Program artystyczny zawierał liczne wiersze, inscenizowane piosenki, taniec oraz występ naszej kreatywnej grupy prezentującej samodzielnie przygotowany projekt. Na koniec słowami wiersza prosiliśmy pana dyrektora o pasowanie i jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki czyli ogromnego ołówka, dzieci zamieniały się w starszaki oraz Liski. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, plakietki oraz upominki. Każda z grup spotkała się w swoich salach na poczęstunku, gdzie w domowej atmosferze spędziliśmy miło czas.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości!