Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Wyzwania Teodora"

Galeria » Przedszkole » GALERIA 2020/2021 » Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Wyzwania Teodora"

Podobno dzieci często się nudzą.. Ta opinia nie dotyczy jednak naszej placówki, gdyż wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 4 nie wiedzą, co to nuda. Razem ze swoimi paniami biorą udział w licznych, kreatywnych przedsięwzięciach tj. malowanie w plenerze na wielkoformatowym płótnie, "Coś z niczego" - czyli tworzenie wspaniałych rzeźb, budowli, przedmiotów z dostępnych materiałów plastycznych oraz pochodzących z recyklingu, "Majowa łąka" - czyli jadalna pizza z warzywnymi kompozycjami wiosennymi; zabawy masami plastyczno-sensorycznymi oraz zabawa w "Majowy Teatr" - insenizacja do piosenki "Mała Biedroneczka". Tym samym przedszkolaki zdobyły ostatnią sprawność Bociana Teodora - sprawność "Antynudka"