Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w POL-EKO APARATURA 26.09

Galeria » Przedszkole » 2017/2018 » Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w POL-EKO APARATURA 26.09

Wtorek 26 września był dla przedszkolaków z PP 4 wyjątkowym dniem, bowiem wreszcie dopisała pogoda i dzieci mogły świętować Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w zaprzyjaźnionej firmie. Na miejscu na „Biedronki”, „Motylki” i „Skrzaty” czekały liczne atrakcje. Pierwszą okazał się dron, który krążąc nad głowami dzieci, rejestrował ich przybycie. Wiele radości sprawiły najmłodszym warsztaty kulinarne, podczas których wychowankowie PP 4 samodzielnie przygotowywali pizzę w trzech smakach oraz muffinki czekoladowe i jabłkowo – cynamonowe. Po ich upieczeniu w urządzeniach produkowanych w firmie, nastąpił moment degustacji potraw i dumy z dobrze wykonanej pracy. Kolejną atrakcją było zwiedzanie hal produkcyjnych – przyglądanie się pracy ogromnych i niezwykłych maszyn sterowanych komputerowo, które potrafią w kilka sekund przekształcić arkusz blachy w dowolny kształt czy przedmiot. Przedszkolaki szczęśliwe, z nowymi doświadczeniami, wzbogaconą wiedzą i obdarowane upominkami wróciły do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy firmie Pol – Eko – Aparatura za zorganizowanie wycieczki i miło spędzony czas!