Odwiedziny wyjątkowego absolwenta

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Wrzesień » Odwiedziny wyjątkowego absolwenta

W piątek, 8 września 2017 roku naszą placówkę odwiedził nasz Absolwent -misjonarz, ks. Adam Sroka ze Zgromadzenia Księży Werbistów. Ks. Adam ukończył naszą szkołę 33 lata temu. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Papui Nowej Gwinei, do Polski przyjeżdża raz na kilka lat, na urlop. Ks. Adam zwiedził naszą szkołę, a następnie spotkał się z uczniami, opowiadając o życiu na antypodach oraz o ludziach, wśród których pracuje. Podkreślił także, że każdy może być misjonarzem, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.

Dziękujemy ks. Adamowi za odwiedziny i świadectwo życia. Mamy nadzieję, że za kilka lat znowu będziemy mogli ugościć w naszej szkole tego Absolwenta, który chyba najdalej w życiu zaszedł - na drugi kraniec świata!

Katarzyna Bor