Nasz spółdzielczy bohater

Galeria » Szkoła » 2016/2017 » Czerwiec » Nasz spółdzielczy bohater

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Wodzisławiu Śląskim wzięli udział w drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego “Nasz spółdzielczy bohater” organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi. Celem konkursu było promowanie wśród młodzieży ideałów spółdzielczości wynikających z chrześcijańskiej miłości bliźniego – współpracy, solidarności, samoorganizacji, działalności społeczno-gospodarczej opartej na zasadach etycznych. Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne i multimedialne. W dniu 5 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród laureatom, wśród których znaleźli się nasi uczniowie z klasy szóstej: Wiktoria Gołdyn, Maciej Kowalski i Bartosz Leśniak oraz Julia Nowak z klasy trzeciej.

Margot Matusiak