Nasi najmłodsi czytelnicy

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Kwiecień » Nasi najmłodsi czytelnicy

25 kwietnia 2018 r. najmłodsi uczniowie klasy I naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Celem uroczystości było zachęcenie uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz rozwijania umiejętności czytania. Pierwszoklasiści dowiedzieli się, jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić, kiedy czytają książki. Uczniowie zapoznali się z regulaminem biblioteki i sposobem wypożyczania książek. Dzieci wypożyczyły wybrane przez siebie książki. Następnie każdy pierwszoklasista został uroczyście pasowany przez Książkę na czytelnika szkolnej biblioteki, którego dokonała pani bibliotekarka Karolina Mrowiec. Nasi nowi czytelnicy otrzymali dyplomy oraz zakładki do książki.

Karolina Mrowiec