Lekcja języka polskiego z Mikołajem w tle

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Grudzień » Lekcja języka polskiego z Mikołajem w tle

Tak spędziliśmy  6 grudnia na lekcjach języka polskiego w VII klasie.

Czytanie "Opowieści wigilijnej" sprawiło, że poczuliśmy magię świąt.  Niektórzy wspomnieli o wewnętrznym  postanowieniu poprawy - bycia lepszym dla rodziny , koleżanek, kolegów, ale także dla siebie. Cieszy mnie fakt, że pojawiły się pewne przemyślenia, refleksje, nowe plany i zamierzenia. Pamiętajmy, że zawsze warto być dobrym człowiekiem, a na zmiany nigdy nie jest za późno.

Kalambury o tematyce świątecznej, które przygotowali uczniowie dostarczyły nam mnóstwo pozytywnych emocji, a także śmiechu. Ponadto zabawa z dużą ilością rówieśników sprawiła, że uczniowie stali się mniej nieśmiali.

Margot Matusiak