Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej Olimpus

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Marzec » Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej Olimpus

Znamy już wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej 2018, w której brali udział także nasi uczniowie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że do naszej szkoły uczęszczają Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej Olimpus. Pani Dyrektor Czesława Socha wręczyła dyplomy uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej. Uczennice kl. V Julia Balińska i Natalia Jeszka  uzyskały w niej wynik dający 11 miejsce ,natomiast uczennica VII klasy Anna Zbieszczyk zajęła 14 miejsce. Tym samym  zostały One laureatkami Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej. Pozostali uczniowie Julia Chrószcz , Maciej Kowalski  , Paweł Filas uplasowali się również na wysokich miejscach, niektórzy tuż za ścisłą czołówką.  W teście można było uzyskać maksimum 60 p. W testach olimpiady mitologiczne wzięło udział 3646 uczniów z całej Polski, zatem sukces naszych uczennic jest ogromny!

Gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Margot Matusiak