Koncert dla Mamy

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Maj » Koncert dla Mamy

Koncert dla mamy” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4.

KOCHAM CIĘ MAMO – takie hasło towarzyszyło mamom i dzieciom w uroczystym koncercie. Wypełniona po brzegi sala gimnastyczna, była świadkiem pięknych występów tych najmłodszych i tych starszych.

Przedstawienia związane z tradycją śląską zaprezentowały dwie grupy przedszkolne, które zdobyły trzecie miejsca w swojej kategorii wiekowej w Miejskim Festiwalu Kultury Przedszkolnej. Przedszkolacy odtańczyli barwny taniec kwiatów. Zespół wokalny Gama - zdobywca I miejsca w Przeglądzie Artystycznym MASKA, zauroczył swoim występem. Zdobywca II miejsca w konkursie Utalentowany Wodzisław Łukasz Stawarski, czarował mamy swoim talentem. Występowały całe klasy, grupy, solistki, tancerka, wszyscy z wielką miłością myśleli przede wszystkim o swojej mamie. Na zakończenie wszystkie mamy zostały obdarowane prezentami wykonanymi przez uczniów i przedszkolaków, niejedna łezka wzruszenia pojawiła się na twarzy mam i dzieci.

Grażyna Malik