Kolejny sukces naszych nauczycielek z PP4

Galeria » Przedszkole » GALERIA 2019/2020 » Kolejny sukces naszych nauczycielek z PP4

Nasza placówka wzięła udział w konkursie na przedstawienie zorganizowane przez przedszkole w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”. Nauczycielki, pod czujnym okiem Beaty Jończyk i Marioli Kozioł, od podstaw stworzyły przedstawienie: wymyśliły scenariusz, wykonały scenografię oraz nadzorowały próby aktorów: Gabrysi, Oliwiera, Antosia S., Franka, wszystkich dziewczynek z grupy Skrzatów oraz Bartka, Eryka, Kajtka, Adriana i Tomka K.

Dzięki wspólnym wysiłkom przedstawienie pt. "Z wizytą u Babci i Dziadka - czyli jak wnuczęta edukują starszych nt zanieczyszczenia powietrza" zdobyło II miejsce.

Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Przedstawienie można zobaczyć TUTAJ