Klasa III na "Małej zielonej szkole"

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Październik » Klasa III na "Małej zielonej szkole"

W dniach 02 do 06 października klasa trzecia pod opieką swojej wychowawczyni pani Sylwii Lubszczyk oraz pani Barbary Połednik spędziła pięć dni w ośrodku wczasów dziecięcych Green Rest w Dusznikach Zdroju. Pobyt uczniów był tak zaplanowany, by był w nim i odpoczynek, nauka i rozrywka. Dzieci zwiedzały okolicę, piły wodę zdrojową w dusznickiej pijalni wód, zapoznawały się z ciekawostkami przyrodniczymi, zwiedziły salę koncertową, w której występował  F.Chopin.  Ponadto dzieci  miały okazję zwiedzać kopalnię złota oraz pobyć kilka godzin w skansenie, gdzie poznawały „ginące” zawody .W drodze powrotnej zwiedzały twierdzę w Kłodzku.  Ważne podczas pobytu było także wyrabianie wśród uczniów samodzielności, czemu służył m.in. konkurs czystości w pokojach. Uczniowie wrócili zadowoleni, pełni wrażeń; należy też dodać , że opiekunowie w ośrodku bardzo chwalili naszych uczniów za zachowanie, uważne słuchanie i że z chęcią przyjęliby nas ponownie.

Barbara Połednik