Klasa 1,2,3

O nas » Nasze oddziały » Klasa 5A » Klasa 1,2,3

ROK SZKOLNY 2016/2017

WITAMY W KLASIE III A.

Czas bardzo szybko mija i już jesteśmy w trzeciej klasie.

Klasa IIIa  liczy 21 osób, 9 dziewczynek i 12 chłopców. Powitaliśmy nowe koleżanki: Sandrę i Agatę, a także kolegę Pawła, myślimy, że dobrze czują się w naszej klasie.

W wyborach do samorządu klasowego zwyciężyli Agata Pustuła i Dominik Burda.

W tym roku szkolnym klasy trzecie rozpoczęły lekcje szachów z panem Mikołajem Korolczukiem.

Dzięki projektowi „Umiem pływać”, przez dziesięć tygodni uczniowie klas IIIa i IIIb,  mają okazję uczestniczyć w lekcjach pływania na Krytej Pływalni „Manta”. Wtorek to dzień basenowy, dzieci z radością czekają na te zajęcia.

Wykonywaliśmy piękne prace z materiałów przyrodniczych, a ciekawe instrumenty perkusyjne wykonane przez uczniów, będą przydatne na zajęciach muzycznych. Codzienna nauka i zabawa, sprzyja rozwijaniu przyjaźni, wspólnym zainteresowaniem. Życzę moim uczniom sukcesów i wytrwałości w całym roku szkolnym.

Wychowawca: Grażyna Malik