Jesienny Tydzień Zajęć Otwartych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Galeria » Szkoła » 2017/2018 » Grudzień » Jesienny Tydzień Zajęć Otwartych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Od 27 listopada do 1 grudnia w ZSP4 rodzice mogli uczestniczyć w dwunastu zajęciach otwartych. Z zaproszenia skorzystało 58 rodziców, którzy obserwowali zajęcia od klasy I do VII.

Najliczniejsza grupa rodziców zagościła w najliczniejszej klasie III, obserwując zajęcia „Tajemnice wnętrza Ziemi”. Rodzice klasy drugiej mogli zobaczyć zajęcia ruchowe i posłuchać lektury „Z przygód krasnala Hałabały”, a także uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego. Klasa pierwsza pokazała jak wiele można nauczyć się przez 3 miesiące pracy. W klasach starszych postawiono na prawo Archimedesa i rozwiązywanie zadań matematycznych, a klasa IV a przekonywała, że „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Rodzice zobaczyli po raz kolejny zastosowanie tablic interaktywnych, obserwowali swoje dzieci w czasie nauki i zabawy z wykorzystaniem metod kreatywnych. Cieszymy się, że duża grupa rodziców skorzystała z możliwości uczestnictwa w zajęciach, kolejne zajęcia otwarte planujemy na wiosnę.

Grażyna Malik