Jesienny tydzień zajęć otwartych

Galeria » Szkoła » 2016/2017 » Październik » Jesienny tydzień zajęć otwartych

JESIENNY TYDZIEŃ ZAJĘĆ OTWARTYCH  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4.

Od 17 do 21 października w ZSP4 rodzice mogli uczestniczyć w czternastu zajęciach otwartych. Z zaproszenia skorzystało 65 rodziców, którzy obserwowali zajęcia od klasy I do VI. Najliczniejsza grupa zagościła w klasie II, 17 osób obserwowało zajęcia wzbogacone o elementy innowacji pedagogicznej Twórczego Rozwiązywania Problemów: „Jak opisać liść”. Elementy innowacji zastosowano także w klasie III b przy rozwiązywaniu zadań detektywistycznych. Można było podróżować po Europie, powtórzyć jednostki masy, albo wzbogacić wiadomości o architekturze romańskiej i gotyckiej. Rodzice zobaczyli zastosowanie tablic interaktywnych, obserwowali swoje dzieci w czasie nauki i zabawy z wykorzystaniem metod kreatywnych. Cieszymy się, że duża grupa rodziców skorzystała z możliwości uczestnictwa w zajęciach, kolejne zajęcia otwarte  planujemy na wiosnę.

Grażyna Malik