II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing" 16.02

Galeria » Przedszkole » Archiwum 2016/2017 » II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing" 16.02

Już po raz drugi sala gimnastyczna naszego Zespołu wypełniła się szczególnie uzdolnionymi przedszkolakami, którzy podczas Konkursu Piosenki Angielskiej, rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: 3,4 latki, 5,6 latki oraz duety. Występy oceniało JURY w składzie: przewodnicząca - Agnieszka Bedrunka-Ignac - lektor Szkoły Językowej "Pascal Connect", Sylwia Lubszczyk - nauczyciel muzyki, opiekun zespołu "GAMA" oraz Katarzyna Rusyn - nauczyciel języka angielskiego. Uczestnicy zapewnili wszystkim wspaniałą rozrywkę, a dobór piosenek i kostiumy uatrakcyjniły ich prezentacje. Po burzliwych obradach, komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

Kategoria 3,4 latki - wyróżnienia otrzymali:

- Mazurek Franciszek PP 2 Wodzisław Śl.,

- Górecka Zuzanna PP 16 Wodzisław Śl.,

- Zniszczoł Amelia - PP 3 Radlin

Kategoria 5,6 latki:

- I miejsce - Magdalena Komarek PP Mszana,

- II miejsce - Maja Mrozek PP 3 Radlin,

- III miejsce - Natalia Sówka PP 4 Wodzisław Śl

Kategoria duety:

- I miejsce - Maja Mrozek, Kaja Ważna PP 3 Radlin,

- II miejsce - Marcelina Kiljan, Emilia Siwarska ZSS 2 Radlin,

- III miejsce - Jagoda Wojtaś, Julia Sierny PP 16 Wodzisław Śl.

JURY przyznało również nagrodę specjalną za "Niezwykłą osobowość" Jakubowi Kleibert z PP 2 w Wodzisławiu Śl.

Głównymi nagrodami były vouchery na kwotę 420 zł na kurs językowy w Szkole Językowej "Pascal Connect". Otrzymali je zdobywcy I i II miejsca w kategorii: 5,6 latki oraz I miejsca w kategorii: duety.

Naszą placówkę reprezentowały Nadia Biernacka i Natalia Sówka - dziewczynki do konkursu przygotowywali rodzice.

Organizator: Mariola Kozioł

protokol II Let_s sing.pdf