Festyn rodzinny w naszej placówce

Galeria » Szkoła » 2018/2019 » Maj » Festyn rodzinny w naszej placówce

24 maja 2019 odbył się festyn rodzinny. Na scenie rozstawionej na dziedzińcu szkolnym odbyły się występy dzieci począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na uczennicach klas ósmych. Wszyscy mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. Nie zabrakło wokalistów, tancerzy czy instrumentalistów. Część artystyczną poprowadziły konferansjerki: Julia z klasy VI oraz Magdalena i Agata z Va.

Tegoroczny festyn to była uczta nie tylko dla ducha, ale i ciała. Na stoiskach serwowane były kawa, herbata, ciasto, gofry, gorąca czekolada, popcorn. Można było skosztować chleba ze smalcem czy kiełbaski z grilla. Nie zabrakło też gier, zabaw, konkursów i atrakcji. Zorganizowany został turniej rodzinny tzw. sztafeta rodzin, na młodsze dzieci czekał dmuchany zamek oraz malowanie twarzy, odbył się pokaz pierwszej pomocy połączony z quizem, straż pożarna przyjechała samochodem strażackim, dzieci miały okazję zobaczyć jego wyposażenie.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom, którzy wspomogli festyn: Radzie Rodziców ZSP4 w Wodzisławiu Śląskim, Stowarzyszeniu „Razem na szybiku”, Radzie dzielnicy Jedłownik Osiedle, piekarni „Koczor”, firmie „Cywka Sport – Centrum Przygotowania Motorycznego”, Centrum Okulistyki „OKOLUX”, Studio urody „Urodomania”, firmie „Corpus sanum Damian Sitko”, firmie „POL-EKO Aparatura” oraz zakładowi przetwórstwa mięsnego „Tomaszny”.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w to piątkowe popołudnie oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji tego cudownego dnia. To był naprawdę udany dzień!

Żaneta Czogalik