Festyn rodzinny „WSPÓLNIE, ZDROWO, KOLOROWO, RADOŚNIE ”

Galeria » Szkoła » 2016/2017 » Czerwiec » Festyn rodzinny „WSPÓLNIE, ZDROWO, KOLOROWO, RADOŚNIE ”

Czwartego czerwca miał miejsce festyn rodzinny, który rozpoczął się częścią artystyczną w wykonaniu przedszkolaków i uczniów. Podczas imprezy dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji: zabaw, animacji DREAM TEAM, zamykania w bańkach, pokazu historycznego średniowiecznej grupy wojów, dmuchanych zjeżdżalni, rodzinnego konkursu plastycznego i konkursu  wiedzy o Wodzisławiu Śląskim z okazji 760 - lecia miasta. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyła się kolejna edycja gry „Poszukiwacze Skarbów”, w której szczęśliwcy odnajdywali bryłki złota, biżuteria przygotowana przez członków Stowarzyszenia „Razem na Szybiku” oraz mobilny escape room. Rodzice, Stowarzyszenie i spółdzielnia uczniowska „Druh” przygotowali smaczne poczęstunki dla dzieci i dorosłych. Festyn dał uczestnikom możliwość w kreatywny sposób spędzić czas wolny oraz przyczynił się do integracji naszej lokalnej społeczności, chociaż pogoda po raz pierwszy sprawiła wszystkim mokrą niespodziankę. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji imprezy oraz wsparcie finansowe.