Dzień Kropki 15.09

Galeria » Przedszkole » GALERIA 2020/2021 » Dzień Kropki 15.09

15 września wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 4 w Wodzisławiu Śląskim przyłączyły się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Dzieci, pozytywnie nastawione do zabawy, ubrane w kropeczkowe stroje, niecierpliwie czekały na kropeczkowe wyzwania. Każda grupa przedszkolna otrzymała specjalne zadania do wykonania, dostosowane do możliwości dzieci. Wśród najciekawszych znalazły się: szukanie połówek kropek oraz dopasowywanie ich wg wzoru, odnajdywanie, ukrytych na podwórku, kamieni pomalowanych w kropki, malowanie obrazów, inspirowanych twórczością Wasillego Kandinskiego, tworzenie słonecznej kropki i najdłuższej gąsienicy, projektowanie koszulek, bańki mydlane oraz zabawy kropeczkowymi balonami. Wydarzenia związane z obchodami "Dnia Kropki" na długo pozostaną w pamięci wychowanków wodzisławskiej czwórki.