Galeria » Przedszkole » GALERIA 2020/2021 » Dzień Babci i Dziadka

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Z powodu pandemii koronawirusa pierwszy raz w historii PP nr 4 w Wodzisławiu Śląskim, babcie i dziadkowie nie mogli uczestniczyć w okolicznościowej imprezie.

21 stycznia dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły przez cały tydzień. Każdy przedszkolak chciał w ten sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Wszystkie występy artystyczne zostały nagrane i przesłane do dziadków. Poza życzeniami w formie on-line, dzieci przekazały im również własnoręcznie wykonane laurki. To była bardzo wyjątkowa uroczystość. I choć nic nie zastąpi bliskości i radości z możliwości bycia razem, to jesteśmy pewne, że taka forma okazania wdzięczności, z pewnością wywoła uśmiech na twarzach ukochanych przez nas Seniorów.