Drużyna SWEET CAKE na XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności we Wrocławiu

Galeria » Szkoła » 2018/2019 » Marzec » Drużyna SWEET CAKE na XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności we Wrocławiu

W miniony weekend uczniowie klasy VI – Ola, Kosma, Julia, Magda i Natalia – uczestniczyli w Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination. Wydarzenie odbyło się we wrocławskiej Hali Orbita. Drużyna wybrała jako Wyzwanie Drużynowe – SZACH MAT (artystyczne). Zgodnie z założeniami Wyzwania uczniowie przygotowali ośmiominutowe przedstawienie na temat gry Minecraft. Drużyna wzięła udział w Wyzwaniu na już, które wymagało wspólnego wykonania zadania na czas i kreatywności oraz w Wyzwaniu bliźniaczym. Pozdrowienia dla bliźniaka: drużyny ZASUPŁANE z Wrocławia! Udział w olimpiadzie był dla nich czasem pełnej mobilizacji i satysfakcji. Możliwość oglądania wystąpień innych drużyn podziałała inspirująco.

Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu m.in. DZIĘKUJEMY: wszystkim rodzicom, nauczycielom, darczyńcom, którzy wpłacili na naszą Zrzutkę! Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły, Stowarzyszeniu Razem na Szybiku, Hurtowni Materiałów Budowlanych Handlobud, Restauracji „Słoneczna", Radzie Dzielnicy Jedłownik Osiedle i wszystkim, którzy wsparli nas podczas kiermaszu świątecznego. Bardzo dziękujemy!

Trenerki drużyny : Beata Lasok i Larisa Szyra

GALERIA    FILM